Zapisy na PÓŁKOLONIE LETNIE organizowane przez Gminne Centrum Kultury

Drodzy Rodzice!

Od poniedziałku 5 czerwca 2023, od godziny 8:00 rano, ruszają zapisy na nasze fantastyczne Półkolonie letnie! Przeczytajcie uważnie poniższe informacje dotyczące terminów, miejsc i sposobu zgłoszenia.

W trosce o Państwa wygodę (wiemy, że większość z Państwa pracuje) chcieliśmy dostosować godziny zapisów tak, aby każdy miał szansę zapisać swoje dziecko. Rozpoczynamy zapisy o godzinie 8:00 rano. Zapisy będą prowadzone aż do godziny 18:00 w poniedziałek, bezpośrednio w Gminnym Centrum Kultury. Jeśli nie będziecie Państwo w stanie dotrzeć do nas przed tą godziną, nie martwcie się! Macie jeszcze czas do 12 czerwca, w godzinach otwarcia Centrum Kultury, aby dostarczyć wypełnione karty zgłoszeniowe. Pamiętajcie jednak, że decyduje kolejność zgłoszeń, ponieważ posiadamy tylko 15 miejsc na każdy turnus.

Półkolonie będą odbywać się w trzech świetlicach: w Cielu, Zielonce oraz Lisim Ogonie. Oto harmonogram turnusów:

🌞 Turnus 0: 26 czerwca – 30 czerwca 🌞 Turnus I: 3 lipca – 7 lipca

Pamiętajcie, że nie przyjmujemy zapisów telefonicznych. Decydująca będzie kolejność dostarczenia wypełnionych kart, które można również wypełnić na miejscu, w Gminnym Centrum Kultury w Białych Błotach.

Mamy nadzieję, że Półkolonie staną się dla dzieci niezapomnianym czasem pełnym radości, kreatywności i nowych przyjaźni. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z nami. Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Karty zgłoszeniowe oraz pliki do pobrania