"Świat bez sztuki naraża się na to, że będzie światem zamkniętym na miłość"

  • 20180901-l2-splochowo.jpg
  • v2-lochowo.jpg
  • v3-20180623-wianki-lisi-ogon.jpg
  • Final-rajd-pamieci-2018-v1.jpg

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

PARTNERZY:

Aktualności

GRAFIK BIAŁE BŁOTA NA 2018/2019

PONIEDZIAŁEK

 

Język angielski – godz. 8.00 – 8.40 – Language Success School sala nr 6

Język angielski – godz. 8.00 – 8.45 – Szkoła ROCKER sala nr 2

Język angielski – godz. 14.45 – 15.30 – Szkoła ROCKER sala nr 2

Zajęcia plastyczne – godz. 9.00 – 11.00 – M. Zdunek sala nr 12

Język angielski ( 7-11 )– godz. 17.00 – 17.45 – M. Konopińska sala nr 2 

Język angielski (12 -15 )– godz. 18.00 – 18.45 – M. Konopińska sala nr 2

Warsztaty teatralne - godz. 9.00 – 10.30 – J. Szałańska sala nr 11

Warsztaty teatralne - godz. 14.30 – 16.30 – J. Szałańska sala nr 11

Nauka gry na instrumencie/skrzypce/pianino–godz. 14.30–16.00–M. Ziółkowska sala nr 5 (zajęcia od grudnia - stycznia)

Nauka gry na instrumencie/gitara – godz. 16.00-18.00– B. Pyrzyk sala nr 5

Zajęcia JUDO I grupa Przedszkolaki 5-6 lat - godz. 15.30 – sala Judo

Zajęcia JUDO II grupa Początkujący 7-9 lat - godz. 17.00 – sala Judo

Zajęcia JUDO III grupa Zaawansowani 10 lat i Starsi - godz. 18.00 – sala Judo

 

WTOREK

 

Język angielski – godz. 11.45 – 12.30 – Szkoła ROCKER sala nr 2

Język angielski – godz. 12.40 – 13.25 – Szkoła ROCKER sala nr 2

Zajęcia plastyczne – godz. 17.00 – 18.00 – M. Konopińska sala nr 6

Chór "Cantare" – godz. 18.00 – 20.00 – świetlica gimnazjum

Złote Łany – godz. 17.30 – 19.30 – sala nr 11

Nauka gry na instrumencie/skrzypce/pianino – godz. 8.00-11.30– M. Ziółkowska sala nr 5 (zajęcia od grudnia - stycznia)

Nauka gry na instrumencie/gitara – godz. 12.00-14.00 – B. Pyrzyk sala nr 5

 

ŚRODA

Język angielski – godz. 8.00 – 8.45 – Language Success School sala nr 6

Zajęcia plastyczne – godz. 8.00 – 10.00 – M. Zdunek sala nr 12

Warsztaty plastyczne – godz. 17.00 – 18.30 – J. Wiza sala nr 6

Nauka gry na instrumencie/skrzypce/pianino–godz. 13.00–16.00–M. Ziółkowska sala nr 5 (zajęcia od grudnia - stycznia)

Zajęcia JUDO I grupa Przedszkolaki 5-6 lat - godz. 15.30 – sala Judo

Zajęcia JUDO II grupa Początkujący 7-9 lat - godz. 17.00 – sala Judo

Zajęcia JUDO III grupa Zaawansowani 10 lat i Starsi - godz. 18.00 – sala Judo

 

CZWARTEK

Język angielski – godz. 8.00 – 9.20 – Language Success School sala nr 6

Język angielski – godz. 8.45 – 8.45 – Szkoła ROCKER sala nr 2

Język angielski – godz. 9.50 – 10.35 – Szkoła ROCKER sala nr 6

Język angielski – godz. 13.45 – 14.30 – Szkoła ROCKER sala nr 2

Warsztaty plastyczne – godz. 18.30 – 20.30 – Jan Wiza sala nr 6

Nauka gry na perkusji – godz. 16.00 – 17.30 – M. Marciniak sala orkiestry

Nauka gry na instrumencie/skrzypce/pianino – godz. 8.00-11.30– M. Ziółkowska sala nr 5 (zajęcia od grudnia - stycznia)

Break Dance – godz. 17.30 – 19.00 – Ł. Kosicki sala JUDO

Nauka gry na instrumencie/gitara – godz. 14.00-18.00 – B. Pyrzyk sala nr 5

 

PIĄTEK

Nauka gry na instrumencie/skrzypce/pianino – godz. 8.00-10.30– M. Ziółkowska sala nr 5 (zajęcia od grudnia - stycznia)

Chór "Cantare" – godz. 18.00 – 20.00 – świetlica gimnazjum

Zajęcia wokalne – sala nr 5 A. Atskievich

Język angielski – godz. 8.00 – 10.40 – Language Success School sala nr 6

Zajęcia JUDO III grupa Zaawansowani 10 lat i Starsi - godz. 18.00 – sala Judo

 

SOBOTA

Nauka gry na perkusji – godz. 8.45 – 9.30 – M. Marciniak sala orkiestry