Dzieci Kapitana Nemo

21 kwietnia, w minioną środę, firma GoodBooks prowadziła webinarium poświęcone programowi “Dzieci Kapitana Nemo” finansowanemu przez Fundację BGK.

GoodBooks prowadzi szereg szkoleń i projektów kierowanych do bibliotek i domów kultury. Tym razem Gminne Centrum Kultury w Białych Błotach wystąpiło w roli eksperta, bowiem projekt “Pod Wodą i Na Niebie” złożony w programie “Dzieci Kapitana Nemo” jako jeden z trzydziestu otrzymał dofinansowanie.

Natasza Czerwińska, pełniąca w białobłockiej odsłonie projektu “Dzieci Kapitana Nemo” funkcję koordynatora, w webinarium uczestniczyła jako prezenterka, opowiadając o realizacji przedsięwzięcia, o trudnościach związanych z działaniami, o inspiracjach, pomysłach i nadaniu im treści warsztatowych w przedsięwzięciu.

Niezmiernie miło nam poinformować, że odzew na prezentację białobłockiego projektu przeszedł nasze oczekiwania! Komentarze i gratulacje otrzymane po prezentacji były absolutnie pozytywne.

Przy tej okazji prezentujemy wystawę z prac, które powstały podczas realizacji programu Dzieci Kapitana Nemo w październiku 2020 r.