Podziękowania Święto Gminy

Za nami ŚWIĘTO GMINY ! Dziękujemy mieszkańcom za wspólną  radosną zabawę. Ogromnie cieszyła nas  liczna obecność i uśmiechy na Waszych  twarzach i twarzach Waszych bliskich. To wydarzenie nie mogłoby odbyć się bez współorganizatorów. Wielkie dzięki dla COEiS i za pomoc Urzędu Gminy. Nasz plac ożył dzięki zaangażowaniu wielu instytucji i organizacji, te działania  były poprzedzone licznymi spotkaniami a ich efekt mogliście zobaczyć sami. My jako  instytucja zajęliśmy się stroną organizacyjną a mimo to była nasza półka bookcrossingowa , konkurs na wymarzoną książkę, bezpłatna wata i malowanie kamieni oraz informacja odnośnie  oferty naszych zajęć. Dziękujemy za pomoc GKS Spójnia również przy organizacji gry terenowej, UKS Czapla – za tor lekkoatletyczny, UKS Szabla za pokaz, klubowi  sportowemu  ORI za piękny występ zawodniczek.
Dziękujemy drużynie harcerskiej z Białych Błot  za mini obóz na naszym terenie i wsparcie gry terenowej . Dziękujemy firmie Transport Piasku i Żwiru  Mirosław Skibiński za piasek na boisko a Andrzejowi Izdebskiemu za przeprowadzenie rozgrywek o Puchar Wójta .  
Warsztatom Aktywności  Zawodowej ,,DĄB” za kolorowe stoisko a Stowarzyszeniu Inicjatyw Integracji za jego współprowadzenie.
Dziękujemy za aktywności w obrębie stoiska sołectwa Łochowo przygotowane przez sołtysa oraz radnych Panie Tomicką i Banaszek i Harczenko.
Dziękujemy radnemu Krzyżanowskiemu za wspólne przygotowanie prezentacji domku dla owadów.
Dziękujemy  za zaangażowanie mieszkańców Ciela z grupy ćwiczeniowej  podczas tego dnia i wsparcie wielu działań.
Dziękujemy  Klubowi  Seniora z Łochowa za pyszny chleb ze smalcem oraz za piękny szalik wykonany razem z Klubem Seniora ,,Kwiat Kruszyny ” ozdobiony herbem wykonanym przez ZAZ – został on wręczony wójtowi  wypatrujcie go na licytacjach  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dziękujemy za podstawienie koparki radnemu Mądrzyńskiemu  i  ,,Skansenowi Łochowo” za  przejazdy w przyczepie.
Dziękujemy właścicielom klasyków z zorganizowanie przejazdu   i Fundacji   Anty-Rak.
Dziękujemy za występ zespołowi ,,Łochowianie ” ,  Magdalenie Majchrowicz, Zumbie poprowadzonej przez Magdalenę Wiśniewską i  \grupie tanecznej U2E Wolf Gang Crew .
Dziękujemy za stoisko Lasów Państwowych piękne roślinki i udostępnienie nam terenu na ŚWIĘTO GMINY, dziękujemy za kolorowe stoiska ZAZ oraz ŚDP w Ciele.

Dziękujemy SP w Białych Błotach za wsparcie gry terenowej.
Dziękujemy firmie AVON , Mary-Kay i Akademi Piękna za uatrakcyjnienie strefy relaksu.
Ogromnie dziękujemy za wszystkie działania animacyjne w strefie edukacyjnej przedszkolu ,Wróżka “i  ,,Korona” , ,,4 pory roku ” i  żłobkowi integracyjnemu ,, u Misia “. Dziękujemy również naszym sponsorom są nimi: sklep Ciele , hurtownia Towell.pl Białe Błota , sklep Li-Lu Białe Błota, Butik ALIEX i Stylowe Człowieki z Łochowa , Stara Mydlarnia ,Kajaki Łochowo, Bogmar – Palety za materiał z którego COEiS wykonał piękne siedziska a ozdobiły je kwiaty Ogrodnictwo Drzewce i poduszki Gala Collezione. Dziękujemy firmom, które pomogły nam sfinansować dodatkowe  atrakcje : Firmie Lines za wyposażenie stoiska 1-szej pomocy i gry terenowej  ,firmie KLUBBEN za prawdziwe łowisko i miasteczko sensoryczne , Orange za równoczesne animacje dla dzieci  ,Pałacowi  Runowo -ufundowanie nagrody.
Dzięki  firmom KLUBBEN ,ORANGE , RETIS , FENIX  ,TANAX   BELMA  mogliśmy wspólnie obejrzeć piękny  pokaz laserowy.
Dziękujemy za zapewnienie bezpieczeństwa przez Policję, Straż Pożarną Białe Błota i Łochowo ,Dziękujemy za występy artystom Nickt, Maxx Dance i 4DREAMERS  , technikom, nagłośnieniowcom i jeszcze raz niewidzialnej ekipie COEiS oraz  wszystkim zaangażowanym całym sercem pracownikom. 
Dziękujemy wszystkim którzy byli obecni razem z nami tego dnia.
Mamy nadzieję , że do zobaczenia w tak samo silnym składzie za rok.
Gmina Białe Błota ma moc !!!!