Poznaj najpiękniejszą…

Dzień Kobiet w Białych Błotach i Łochowie

8 marca to Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji Gminne Centrum Kultury w Białych Błotach przygotowało akcję dla kobiet “Poznaj najpiękniejszą…”. Jej głównym celem było uświadomienie dziewczyn i kobiet, że są po prostu piękne bez względu na wiek.

Przy Urzędzie Gminy w Białych Błotach oraz przy Gminnym Centrum Kultury w Łochowie zostały postawione namioty, które stanowiły przejście i zarazem miejsce odbywania się akcji. W środku Panie mogły poznać najpiękniejszą … czyli spojrzeć w lustro i przeczytać oczywisty napis “to Ty jesteś najpiękniejszą kobietą”.

Do akcji włączył się Urząd Gminy w Białych Błotach na czele z Panem wójtem Dariuszem Fundatorem, który z okazji święta kobiet wręczał im kwiaty, a także symboliczne dyplomy przypominające o cechach każdej z kobiet: piękna, zaradna, kobieca, sympatyczna, kreatywna, elegancka itp.

Dziękujemy Centrum Obsługi Edukacji i Spotu, a zwłaszcza Panu Patrycjuszowi Migawie, za zaangażowanie oraz wsparcie podczas organizacji akcji “Poznaj najpiękniejszą…”

Cieszymy się, że akcja ta spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno ze strony Pań jak i Panów.

Poniżej prezentujemy relację zdjęciową z udanej akcji, w której udział wzięło około 200 kobiet z gminy Białe Błota.