Koncert Noworoczny z Orkiestrą Bardabusz

Details
Start:

30 grudnia - 07:00 pm

End:

19 grudnia - 01:00 am

Organizer

Gminne Centrum Kultury

Email: kontak@kultura.bialeblota.pl Phone: 668 106 965
Venue

Auli Szkoły Podstawowej im. Mariana Rejewskiego

ul. Czysta 1A

Białe Błota

Serdecznie zapraszamy na Wspaniały Koncert Noworoczny z Orkiestrą Bardabusz, który odbędzie się 🕐 30 Grudnia (piątek) o godzinie 19:00 w Auli Szkoły Podstawowej im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach przy ul. Czysta 1A
🎵 Koniecznie zabierzcie ze sobą buty do tańca! ❤
📍 Orkiestra Bardabusz Show to wydarzenie, które nie pozwoli Wam usiedzieć na miejscach. Bardabusz Orchestra powstała w 1991 roku pod kierownictwem Adama Bardabusza (były pierwszy trębacz orkiestry Aleksandra Maliszewskiego, Zbigniewa Górnego oraz Kabaretu TEY). W roku 1994 orkiestra odbyła 10 – letnie tournée z amerykańskimi wokalistami grając w największych Teatrach, Filharmoniach oraz wielkich halach widowiskowo – sportowych w całej Europie.
Orkiestra Bardabusz grała w Hotelu Sheraton i Westin oraz w Hotelu Gołębiewskim w Mikołajkach, podczas PKOL w EXPO XXI z udziałem prezydenta RP, bal 50 – lecia KGHM, orkiestra koncertowała również z Kate Ryan w całej Polsce oraz z Shaun Baker & Jessica Jean.
🎶 Orkiestra występuje w składzie: 3 wokalistów, Sax alt, Sax tenor (baryton), 2 x trąbka, 1 puzon, Keyboard, Piano, Gitara elektryczna, Bas gitara, Perkusja.
🎟 Cena Biletów: 30 zł (miejsca nie są numerowane).

Bilety do kupienia w Gminnym Centrum Kultury w Białych Błotach oraz na stronie BILETYNA.PL -> https://bilety.io/AqpKG
📞☎️ Więcej informacji pod numerem telefonu 668 – 106 – 965
Na miejscu będzie dostępny dodatkowo płatny catering.
📍🕐🎵🎶❗️❤️📌⏰📸🎤